betclic

Alonso chce rozmawiać prywatnie

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 22:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ZRyzner / Shutterstock.com

Fernando Alonso jest zdania, że komunikacja radiowa między kierowcą a jego zespołem nie powinna być częścią transmisji telewizyjnej.

Podczas Grand Prix Japonii Hiszpan - właśnie w rozmowie rajdowej - porównał swój samochód do bolidu z silnikiem GP2. Wypowiedź, co zrozumiałe, nie spotkała się z zadowoleniem szefa McLarena. Zarzucił on kierowcy brak profesjonalizmu.

- To co można powiedzieć w radiu powinno pozostać prywatną kwestią, ponieważ rozmawiasz ze swoim zespołem, a nie z publicznością - uznał więc Alonso, cytowany przez autoklub.pl.

- Rozmawiamy z zespołem, który rozumie frustracje wynikającą z jazdy samochodem. Wyobraźcie sobie co moglibyśmy znaleźć w NBA, albo piłce nożnej - dodał.

Mistrz świata dodał, że jego nastawienie jest pozytywne, ale niepowodzenia czasem rodzą frustrację, która nie powinna być przedmiotem obserwacji kibiców oglądających transmisję. 
Źródło: autoklub.pl
Dodaj komentarz
Senior
gilon
Zarejestrowany od: 709 dni
Ilość komentarzy: 658
Oceny: +4502
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
12.10.2015 / 15:46:50
rozumiem jego frustracje ( bo w mojej ocenie to najlepszy kierowca w Formule1 ) ale sam dokonał takiego wyboru, kto wie co by było gdyby został w Ferrari..............