Anderlecht wygrywa, Teodorczyk znowu strzela i asystuje! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 19:57, Komentarzy: 31

0
31

Anderlecht Bruksela pokonał przed własną publicznością Royal Charleroi 3:2 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 6. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.

Na Constant Vanden Stock Stadium do przerwy goście prowadzili po trafieniu Francuza Djamela Bakara.

Dwanaście minut po zmianie stron wyrównał Łukasz Teodorczyk, który również dziewięć minut później zaliczył asystę, kiedy celnie przymierzył Algierczyk Sofiane Hanni.

Dwie minuty później sukces stołecznego zespołu przypieczętował Youri Tielemans, a drugą asystę w tych zawodach zaliczył Alexandru Chipciu. Reprezentant Rumunii miał udział także przy czwartym w sezonie trafieniu Teodorczyka. Rozmiary przegranej zmniejszył jeszcze w doliczonym czasie gry Senegalczyk Amara Baby.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Fiołki" przesunęły się na pozycję wicelidera tabeli. "Zebry" doznały natomiast pierwszej porażki i spadły na szóste miejsce w klasyfikacji.

* * * * * * *
Anderlecht Bruksela - Royal Charleroi 3:2 (0:1)
Bramki: Teodorczyk 57, Hanni 66, Tielemans 68 - Bakar 19, Baby 90+2.
12.09.2016 / 11:07:19
Teo miał przynajmniej 3 szanse na gola (wszystkie po dośrodkowaniach i strzałach głową), przy drugiej próbie odgwizdali spalonego, którego nie było, trzecią wykorzystał. Miał udział przy drugim golu, był pod grą, ciągle waleczny. Brawo Teo.
Nyiar
Zarejestrowany od: 276 dni
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +388
PSG Polska
12.09.2016 / 10:52:00
Łukasz jest w formie jak Arkowi nie idzie to powinien wchodzić już w 60 min z całym szacunkiem dla Adama Nawałki ale strasznie późno mu przychodzą te zmiany albo wcale i mam nadzieję że to się zmieni już niedługo
12.09.2016 / 07:07:18
Takiego startu w nowym klubie to chyba sam TEO się nie spodziewał.
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1290 dni
Ilość komentarzy: 814
Oceny: +4901
PSG Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Ajax Amsterdam Legia Warszawa Wisła Płock Polska Atlético Madryt
12.09.2016 / 06:11:07
Brawo Teo...!!! A niech Nawałka w brode sobie pluje ze cie nie wpuścił z Kazachstanem...
Mustafa
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 2251
Oceny: +14200
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
12.09.2016 / 05:50:33
I oby tak dalej ! moze Adam przejrzy na oczy m i wpusci go chociazby w 60 min , jak Arek bedzie tak pudlowal :)
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1197 dni
Ilość komentarzy: 6895
Oceny: -7707
12.09.2016 / 04:07:01
W cienkiej lidze cos tam czasem puknie,ale reprezentacja to wyzsza polka,a w niej sie nie sprawdzil nigdy.
robin hood
Zarejestrowany od: 1476 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +10850
Argentyna Brazylia Manchester United Manchester City AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
12.09.2016 / 01:32:59
Ma gość ambicję. Jak został skreślony z listy na Euro 2016 odpowiedział hat-trickiem. Z Kazachstanem zagrał wiadomo ile ale on się nie poddaje. Prędzej czy później Nawałka zacznie coś zmieniać.
11.09.2016 / 23:53:00
Dobrze, że mamy takiego napastnika, kiedy Milik jest bez formy. Oby Łukasz zagrał z Danią. A na Armenię zobaczy się.
gomezz
Zarejestrowany od: 195 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +216
Bayern Monachium Borussia Dortmund Wisła Kraków Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
11.09.2016 / 23:12:45
lewy z teo z przodu linetty z krycho kuba i kto tam bedzie zdrowy grosik czy kucharczyk czy rybus czy wszołek jędza pazdan gliko piszczu fabian i REZERWOWI;p
gomezz
Oceny: +216
11.09.2016 / 23:09:36
naszej druzynie jest potrzebne wysokie zwyciestwo z lepszą drużyną najlepiej z Danią problem jest taki że my w żadnych eliminacjach nie wygralismy 2 meczow w odstepie 3 dni;p także 4 punkty będą git niech wygrają z Danią i moze w koncu...
gomezz
Oceny: +216
11.09.2016 / 22:55:39
Nawałka jak Smuda zaczyna robić bez zmian musi zrozumieć że tymi samymi zawodnikami nie wygra 10 meczow eliminacji ktorzy grali na euro Teodorczyk gol i asysta a Wilczek gol i 1-0 wygrana jego klubu Milik znowu pudłuje w napoli. Bo z Danią już trzeba wygrać i z Armenią też dlatego tu będą potrzebni zmiennicy niech to szybko Nawałka zrozumie
Bombadil97
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +5500
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
11.09.2016 / 22:49:28
Ależ on tam śmiga w tej Belgii ;)
Bebzol
Zarejestrowany od: 454 dni
Ilość komentarzy: 109
Oceny: +686
Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
11.09.2016 / 22:47:16
Jak z Dania od pierwszych minut zagra Milik a nie Teo to ja pierdole.
Szmugler
Zarejestrowany od: 128 dni
Ilość komentarzy: 1062
Oceny: -5798
Legia Warszawa Real Madryt
11.09.2016 / 22:45:11
A w reprezentacji grzeje ławę NIECH TEN NAWAŁKA WRESZCIE OTWORZY OCZY I POSADZI TEGO MILIKA CZYT. DREWO NA ŁAWIE I DA SZANSE ŁUKASZOWI
eduardo1986
Zarejestrowany od: 744 dni
Ilość komentarzy: 1154
Oceny: +4528
11.09.2016 / 21:54:36
cos sie nam selekcjoner Adam zamulil, oby mecz z Kazachami go odmulil i dal goscim ktorzy sa po prostu w lepszej formie.
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1347 dni
Ilość komentarzy: 1306
Oceny: +5786
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
11.09.2016 / 21:52:56
Chcę zobaczyć w podstawowej 11 naszej kadry do ch...a. zasłużył na to i potrzebny jest nam na mecz z dunczykami
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 733 dni
Ilość komentarzy: 1118
Oceny: +8509
Pogoń Szczecin
11.09.2016 / 21:33:31
Ciekawe czy na następne mecze kadry pojedzie pooglądać z ławki ;)
kibic8181818181
Zarejestrowany od: 167 dni
Ilość komentarzy: 126
Oceny: +429
Polska FC Barcelona
11.09.2016 / 21:15:20
no i co panie trenerze,,,stawia sie na zawodnikow w najlepszej formie,a nie zasluzonych 1 zasada!!!
chamstwo
Zarejestrowany od: 1322 dni
Ilość komentarzy: 6762
Oceny: +34701
Juventus Turyn
11.09.2016 / 21:03:31
Elegancko. A pewnie znowu w wyjściowej jedenastce będzie Milik..
11.09.2016 / 20:53:13
Ja do Nawałki nic nie mam chociaż wkurzył mnie w ost meczu z Kazachami.Jak od 1 min w meczu z Danią zagra Milik to nie ręcze za siebie.Wracając do tematu widać że Teodorczyk jest w formie i oby tak dalej brawo dla niego.To że powinien GRAĆ w reprezentacji za Milika nie podlega na dzień dzisiejszy dyskusji.Mam nadzieję że się Nawałka wkońcu obudzi
Gizmodu
Zarejestrowany od: 134 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +67
Manchester United Polska
11.09.2016 / 20:45:28
Najlepszy zawodnik ligi belgijskiej w klasyfikacji kanadyjskiej - jakiego jeszcze argumentu potrzeba do wpuszczenia go na boisko w meczu reprezentacji?
FanUFC
Zarejestrowany od: 463 dni
Ilość komentarzy: 178
Oceny: -58
Chelsea Londyn Real Madryt
11.09.2016 / 20:14:27
a w starciu ze city byl po prostu wciagniety nosem przez obroncow - najlepszy strzelec ligi belgijskiej gra obecnie w 1 lidze angielskiej.
Machorek
Zarejestrowany od: 1272 dni
Ilość komentarzy: 1074
Oceny: +5723
11.09.2016 / 20:13:53
i żeby Nawałka nie wpuścił gościa na gazie na ostatnie 15-20 minut !!! to jest kpina !!!!!!