Anglia: 63 minuty Wszołka, wygrana QPR

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 19:36, Komentarzy: 1

0
1

Fulham Londyn uległ u siebie Queens Park Rangers 1:2 w sobotnim spotkaniu 11. kolejki angielskiej Championship.

Na Craven Cottage w podstawowym składzie gości wystąpił Paweł Wszołek. Pomocnik reprezentacji Polski został zmieniony osiemnaście minut po przerwie przez Irlandczyka Olamide Shodipo.

Prowadzenie dla przyjezdnych uzyskał po dwudziestu minutach gry Conor Washington. Na trafienie reprezentanta Irlandii Północnej odpowiedział dwie minuty po przerwie Amerykanin Tim Ream.

Losy pełnej napięcia konfrontacji, w której gospodarze zmarnowali dwa rzuty karne, rozstrzygnęły się trzy minuty przed końcem, kiedy celnie przymierzył Gwinejczyk Idrissa Sylla.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie "The Hoops" awansowali na trzynaste miejsce w tabeli. "The Cottagers" doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i są na czternastej pozycji w klasyfikacji.