Anglia: Grał Kuszczak, remis Birmingham z Aston Villą

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 19:44, Komentarzy: 2

0
2

Birmingham City zremisowało u siebie z Aston Villą 1:1 w niedzielnym meczu 15. kolejki Championship. Między słupkami gospodarzy całe spotkanie rozegrał Tomasz Kuszczak.

Na St Andrew's Stadium pierwszego gola w derbach Birmingham zdobyli "The Villans" za sprawą trafienia Gary'ego Gardnera w 29. minucie. Popularni "Blues" odpowiedzieli na bramkę rywali dopiero w 71. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się David Davis.

Cały mecz w bramce Birmingham rozegrał Tomasz Kuszczak. To szósty występ polskiego golkipera w trwającym sezonie.

Birmingham City plasuje się obecnie na siódmej pozycji w ligowej tabeli. Aston Villa zajmuje 15. miejsce.