Anglia: Grali Borysiuk i Wszołek, porażka QPR

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 09:44, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze Queens Park Rangers przegrali przed własną publicznością w meczu 15. kolejki angielskiej Sky-Bet Championship z Brentford FC 0:2 (0:1). Dla gospodarzy piątkowego spotkania jest to już szósta porażka w bieżącym sezonie.

Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się odpowiednio w 42. minucie rywalizacji Josh Clarke oraz Romaine Sawyers, który definitywnie wynik starcia na Loftus Road ustalił na szesnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Queens Park Rangers po piętnastu seriach gier plasuje się w tabeli na trzynastym miejscu. Natomiast Brentford FC zajmuje w tym momencie ósmą lokatę. Jak do tej pory The Bees zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Liderem jest Newcastle United.

Warto zaznaczyć, że przez osiemdziesiąt jeden minut na murawie przebywał były zawodnik warszawskiej Legii, Ariel Borysiuk (QPR). W tym meczu wystąpił także inny Polak. Tuż po upływie godziny gry na boisku pojawił się reprezentant Polski Paweł Wszołek (QPR), który zastąpił Jacka Robinsona.