Anglia: Kolejna porażka West Hamu

Ostatnia aktualizacja: 25/09/16 19:10, Komentarzy: 2

0
2

West Ham United przegrał z Southamptonem 0:3 w niedzielnym meczu 6. kolejki angielskiej Premier League. Dla "Młotów" była to już piąta porażka w tym sezonie.

"Święci" wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. Ryan Bertrand wycofał piłę w pole karne do Charliego Austina, który płaskim strzałem tuż przy dalszym słupku otworzył wynik spotkania. Po przerwie strzelec gola zanotował asystę, idealnie zagrywając do Dusana Tadicia. Serb świetnym balansem ciała zwiódł golkipera rywali w sytuacji sama na sam i posłał futbolówkę do pustej bramki. W doliczonym czasie wynik ustalił James Ward-Prowse.

Podopieczni Slavena Bilicia mają na swoim koncie trzy punkty i zajmują 18. miejsce w ligowej tabeli. Ich kolejnym rywalem będzie Middlesbrough.

Natomiast ekipa z St Mary's zdobyła osiem punktów i plasuje się na dziewiątej lokacie, "ex aequo" z West Bromwich Albion. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Leicester City.