Anglia: Kuszczak na ławce, Perquis grał cały mecz

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 08:21, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze Nottingham Forest pokonali u siebie Birmingham City FC 3:1 (1:0) w spotkaniu 14. kolejki angielskiej Championship.

Na The City Ground cały mecz w drużynie gospodarzy zaliczył Damien Perquis. Tomasz Kuszczak natomiast obserwował zawody z ławki rezerwowych przyjezdnych.

Miejscowi objęli prowadzenie dwanaście minut przed przerwą, po trafieniu Amerykanina Erica Lichaja. Osiemnaście minut po zmianie stron podwyższył Grek Apostolos Vellios, ale osiem minut później kontaktową bramkę strzelił Lukas Jutkiewicz.

Siedem minut przed końcem czwarte w sezonie zwycięstwo dwukrotnych triumfatorów Klubowego Pucharu Europy przypieczętował Portugalczyk Hildeberto Pereira. Dzięki niemu podopieczni Philippe'a Montaniera przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli. Popularni "Blues" natomiast doznali dopiero drugiej porażki i są na szóstej pozycji.