betclic

"Anglia może dokonać czegoś wyjątkowego"

Ostatnia aktualizacja: 13/10/15 09:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Obrońca reprezentacji Anglii, Phil Jagielka jest przekonany, że obecny skład "Trzech Lwów" ma potencjał, aby odnieść w przyszłości wielkie sukcesy. W poniedziałek podopieczni Roya Hodgsona pokonali Litwę 3:0 w ostatniej kolejce eliminacji do mistrzostw Starego Kontynentu. Tym samym zajęli pierwsze miejsce w grupie E, mając w moim dorobku komplet zwycięstw.

- Wiedzieliśmy, że mamy przed sobą trudne zadanie. Od pierwszego dnia naszym planem było jednak wygranie wszystkich dziesięciu spotkań i na szczęście udało nam się tego dokonać - powiedział 33-latek w wywiadzie dla "ITV".

- Nasz skład został nieco zmieniony, ale jesteśmy silni, potrafimy zdobywać gole i mamy świetną młodzież. Mam nadzieję, że jeśli będziemy nad nią czuwać, kiedyś osiągnie coś wielkiego
- podkreślił.

- Zanim udamy się na Euro, zmierzymy się z kilkoma mocnymi reprezentacjami. To będą trudne mecze i każdy z nas będzie chciał rozegrać je w podstawowym składzie. Musimy wyjść na boisko i udowodnić swoją wartość, ponieważ wszyscy walczymy o to samo. Chcemy być w samolocie, który zawiezie nas do Francji - podsumował.

13 listopada Anglicy zmierzą się towarzysko na wyjeździe z Hiszpanią. Cztery dni później podejmą u siebie gospodarzy mistrzostw kontynentu Francuzów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1732 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
13.10.2015 / 10:14:56
Co 2 lata ta sama śpiewka, pompowanie balonika, a potem wielki smuteczek.