[ANKIETA] Wybierz Gracza Meczu Kazachstan - Polska

Ostatnia aktualizacja: 04/09/16 20:08, Komentarzy: 34

0
34

Reprezentacja Polski tylko zremisowała z Kazachstanem 2:2 w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji.

To był rozczarowujący wieczór. Biało-czerwoni prowadzili już 2:0 z Kazachstanem po golach Bartosza Kapustki oraz Roberta Lewandowskiego, ale w drugiej połowie Kazachowie za sprawą Sergieja Chiżniczenki zdołali dwukrotnie pokonać Łukasza Fabiańskiego i ostatecznie wywalczyć jeden punkt na własnym stadionie.

A kto waszym zdaniem był Zawodnikiem Meczu? Strzelcy bramek dla naszego zespołu - Kapustka lub Lewandowski? Czy może ktoś z Kazachów? Szalejący dzisiaj na boisku Baurzajan Islamkhan, czy może autor dwóch goli, Chiżniczenko? Zapraszamy do głosowania!

agento
Zarejestrowany od: 97 dni
Ilość komentarzy: 501
Oceny: +2965
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
06.09.2016 / 12:09:48
Bohaterem meczu był sędzia który swoimi decyzjami pozwolił na żenującą kopaninę nie mającą wiele wspólnego z piłką nożną. Poziom sędziowania jest tragiczny więc monitoring powinien jak najszybciej trafić do rozgrywek!
Mustafa
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 2249
Oceny: +14192
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
05.09.2016 / 05:56:52
Ten chinski czarny mongol ...
robin hood
Zarejestrowany od: 1476 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +10852
Argentyna Brazylia Manchester United Manchester City AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
zielinski,lewy,kapustka?ale macie lby poryte

Sergiej Chiżniczenko i Baurzajan Islamkhan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04.09.2016 / 21:52:04
Z polskich patalachow nikt nie zasluguje na to miano.
Fives
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 3858
Oceny: +21585
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
04.09.2016 / 21:48:53
Dobra, jebać. Trzeba wyciągnąć wnioski i zgarnąć jeszcze 9 punktów w tym roku, nie ma innej opcji. A Nawałkę naprawdę kompletnie nie rozumiem. Co on sobie myślał z niewykonywaniem zmian. Linetty, pomocnik bardziej defensywny i dopiero w 83 minucie??!!!
PKS_26
Ilość komentarzy: 441
Oceny: +6089
04.09.2016 / 21:43:30
Ten Islamkhan ciekawy zawodnik na tle naszych "Milionerów" zagrał bardzo dobrze Legia powinna się nim zainteresować a nie jakieś OJIJA foe
szyna_95
Zarejestrowany od: 388 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +305
Bayern Monachium Polska
05.09.2016 / 00:06:58
Nie wiem czy słuchałeś komentatora ale jakbyś trochę posłuchał to byś się dowiedział że gwiazdy z Kazachstanu nie wychodzą bo kluby z Europy mniej płacą niż kluby rodzime
05.09.2016 / 00:08:15
Za ten strzał w poprzeczkę, gdy miał pustą bramkę przed sobą? Bez jaj. O drugiej poprzeczce nawet nie wspominam bo sytuacja już była trudniejsza ale chyba to jest największy pechowiec naszej kadry
.Robert
Zarejestrowany od: 196 dni
Ilość komentarzy: 278
Oceny: +3760
Wisła Kraków
04.09.2016 / 21:15:24
Zieliński całkiem nieźle, ale dosyć długo trzeba było na to czekać. No i dużo jego akcji nie było. Pewnie dlatego, że kadra nie jest przestawiona na grę z 10 i dalej większość akcji idzie skrzydłami. No i jeszcze mógł sobie nie radzić w środku ze względu na słabą grę Krychowiaka. Ciekawe swoją drogą czy dyspozycja Krychowiaka to słaba forma, brak gry czy brak Mączyńskiego. Wystawienie Rybusa do składu było dla mnie przed meczem nieporozumieniem. Słabe mecze we Francji, jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzjach. Można go było wprowadzić w drugiej połowie przy bezpiecznym wyniku. Kapustka tylko pierwszą połowę miał dobrą, w zasadzie jej pierwszą część, popełniał sporo błędów, jak choćby głupie wybicie piłki, Kazachowie ją przejęli, Milik zdołał ją na chwilę przejąć i zaraz stracił bo za duże miał krycie i padł gol. Zmieniony zdecydowanie za późno. Milik znów zadziwia celnością, choć na jego usprawiedliwienie trzeba powiedzieć, że to nie były łatwe piłki. Ale ta poprzeczka to mimo wszystko powinien być gol, poza tym nie było źle. Salamon musi się jeszcze uczyć, kilka niepewnych interwencji i brak asekuracji Rybusa. Fabiański miał dobre interwencje, raz uratował zespół od straty bramki, ale okrasił to dwiema fatalnymi i głupimi wykopami (znowu). Dobry mecz Piszczka. Najlepsi byli Glik, Lewandowski i Błaszczykowski.
.Robert
04.09.2016 / 21:27:21
Najsłabszy był za to Nawałka. Kompletny brak reakcji. Pod koniec pierwszej połowy drużyna gra słabo, drużyna wraca z przerwy i nic się nie zmienia. Co on im powiedział? Bronimy wyniku panowie? Kapustka był do zmiany już dużo wcześniej, a Nawałkę robi zmianę dopiero w 83 minucie i jeszcze wpuszcza Linettego... Pewnie żeby wyniku bronić.
memory5
Zarejestrowany od: 1399 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +399
Arsenal Londyn Liverpool FC Tottenham Hotspur Leicester City FC Napoli Widzew Łódź Polska FC Barcelona
04.09.2016 / 21:01:36
Chory macie ten wskaźnik. 23% przy 10 nazwiskach i "nie myślisz schematycznie".
Myślę schematycznie jak cholera, tym bardziej, że zaraz po tym małym kurwiu Kazachu wybrałbym Kapustkę i Ziela, więc łącznie to mi daje już 55%
04.09.2016 / 20:30:29
Zieliński zagrał bardzo dobrze nie pamietam żeby tak dobry mecz w reprezetacji grał ale sam nic nie ugra... Zawodnik meczu Islamkhan czy jakoś tam z 9 no i Glik za uzdrawiajacy kop:)
Americano
04.09.2016 / 20:58:52
Lewy zagrał świetnie, po raz pierwszy od kilku meczów było wyraźnie widać jaką różnicę robi z przodu, tych pare jego zabaw z obroną Kazachstanu genialne