betclic

Antiga: forma nie jest najlepsza

Ostatnia aktualizacja: 23/08/15 10:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. FIVB

Po wygranej z Japonią w Memoriale Huberta Wagnera nasi siatkarze mają powody do zadowolenia.

- Bardzo cieszę się, że wygraliśmy. Jak widać było, forma nie była najlepsza, ale wszyscy zawodnicy zagrali dobrze, kontrolowali grę. Spotkania nie zaczęliśmy słabo, tylko trudno było nam na początku wejść w grę. Dobrze pracowaliśmy w ataku i zagrywce, pozostałe elementy też były dobre. Ogólnie jestem zadowolony z gry zawodników - powiedział trener biało-czerwonych, Stephane Antiga.

- Udało się nam pokonać Japończyków. W pierwszym secie wyglądało to tak jak wyglądało, nie weszliśmy dobrze w ten mecz. Potem się rozkręciliśmy, wszystko szło po naszej myśli. Byliśmy skoncentrowani i zdeterminowani, aby wygrać w ten mecz w trzech setach. I to się nam udało - dodał kapitan Michał Kubiak.

- Na to, jak teraz ciężko trenujemy, to nasza gra nie wyglądała najgorzej. Zobaczymy będzie gdy spotkamy z teoretycznie silniejszymi rywalami. Jestem bardzo zadowolony z tego, że dostałem szansę zaprezentować się przed polską publicznością. Nawet jakbym nie zdobył tylu punktów, a grał tyle czasu ile dzisiaj, to też bym był szczęśliwy - cieszył się Artur Szapluk.

Źródło: pzps.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!