betclic

Antiga: Jesteśmy gotowi na kolejne boje

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 10:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert, Shutterstock

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała wczoraj Białoruś 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Selekcjoner Stephane Antiga był zadowolony z występu swoich podopiecznych.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zaprezentowali się wszyscy moi gracze. Mecze przeciwko Belgii i Słowenii nie były dla nas łatwe, ale potrafiliśmy w nich zwyciężyć. Cieszy mnie szczególnie sposób reakcji moich podopiecznych w trudnych momentach - ocenił Francuz, który w spotkaniu z Białorusią do gry desygnował przede wszystkim rezerwowych graczy. We wczorajszym pojedynku nawet minuty nie rozegrali Mateusz Bieniek oraz Mateusz Mika.

- W Warnie wszyscy dobrze wykonali swoje zadania i wiem, że jesteśmy gotowi na kolejne boje. Teraz mamy wystarczająco dużo czasu, by przenieść się do Sofii i przeanalizować naszego ćwierćfinałowego rywala - Antiga podsumował grę naszej reprezentacji w fazie grupowej i wybiega już myślami w przyszłość. 

W ćwierćfinale Polacy zmierzą się z Holandią albo Słowenią, które spotkają się w pojedynku barażowym. Mecz ćwierćfinałowy nasi siatkarze rozegrają w środę.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!