betclic

Antiga: Jesteśmy rozczarowani

Ostatnia aktualizacja: 19/07/15 20:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. FIVB

Jesteśmy rozczarowani, ale to normalne. Kilku zawodników nie grało dzisiaj na swoim poziomie - komentował porażkę z USA trener reprezentacji Polski siatkarzy Stephane Antiga. 

- Zdarzył nam się mecz, w którym przyjmowaliśmy bardzo źle - mówił Antiga w rozmowie z Polsatem Sport. - Amerykanie zagrywali dobrze, ale nie można tym wszystkiego wytłumaczyć. Nie wiem, dlaczego moi zawodnicy przyjmowali w taki sposób. Z tego rodziły się kolejne błędy w ataku.

Kolejną ważną imprezą, w której wezmą udział nasi siatkarze, jest prestiżowy Puchar Świata. To pierwsza okazja, by zapewnić sobie start w przyszłorocznych igrzyskach w Rio de Janeiro. Olimpijskie paszporty zdobędą dwie najlepsze drużyny tego turnieju. Obok Polaków zagrają w nim m.in. Rosja, Włochy i USA.

- Myślę, że turniej w Rio pokazał, że pięć drużyn jest bardzo blisko siebie: Serbia, Francja, Polska, Brazylia, USA. Chociaż Stany Zjednoczone są w tym momencie lepsze niż my. Pozostała czwórka jest jednak bardzo wyrównana - uważa Antiga. - Teraz mamy czas na odpoczynek, a potem będziemy mieli pięć, sześć tygodni, żeby ciężko pracować. Myślę, że możemy grać jeszcze lepiej w Pucharze Świata.
Źródło: Polsat Sport
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!