betclic

"Antiga nie zostanie zwolniony"

Ostatnia aktualizacja: 18/10/15 19:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert, Shutterstock

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Paweł Papke, na antenie Polsatu Sport zapewnił, że Stephane Antiga pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

- Chciałbym zdementować pogłoski i głosy różnych ekspertów, ludzi bardziej lub mniej znających się na siatkówce – Stephane Antiga nie zostanie zwolniony po mistrzostwach Europy, w których jednej piłki zabrakło zespołowi, żeby awansować do półfinału - potwierdził Papke przed kamerami. 

Polska nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw w ostatnim spotkaniu w Pucharze Świata z Włochami wypuściła z rąk niemal pewny awans na igrzyska, a teraz sensacyjnie odpadła w ćwierćfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią. 

- Stephane spokojnie ma się przygotować do turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. To bardzo ważna i kluczowa impreza, od której zależy czy mistrzowie świata zagrają w igrzyskach olimpijskich - powiedział prezes PZPS.

Reprezentacja Polski wciąż ma szanse na awans na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. W styczniu przyszłego roku musi jednak wygrać turniej eliminacyjny do igrzysk, który odbędzie się w Berlinie.
Źródło: Polsat Sport
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!