betclic

Antiga: Wierzę, że wywalczymy awans na igrzyska w Rio

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 19:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Już wkrótce Polska rozpocznie zmagania w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Stephane Antiga jest dobrej myśli i wierzy w awans.

Polscy siatkarze w tej chwili przygotowują się do Memoriału Wagnera w Krakowie. Francuski szkoleniowiec ocenił formę swoich podopiecznych. - Trenowaliśmy bardzo dobrze. Jestem zachwycony, bo od pierwszego dnia zgrupowania wszyscy byli zaangażowani i dla mnie była to prawdziwa przyjemność. Nie mamy dużo czasu, ale za nami prawie trzy tygodnie wspólnej pracy i już jest dobrze. Może nie jest idealnie, ale naprawdę nieźle, dlatego wierzę w to, że polscy siatkarze wywalczą w Tokio awans do Rio - powiedział cytowany przez Polsat Sport.

Biało-czerwoni turniej kwalifikacyjny do igrzysk, który odbędzie się w Japonii, rozpoczną 28 maja od meczu z Kanadą. Rywalami naszych zawodników, oprócz gospodarzy i wspomnianej Kanady, będą jeszcze Francja, Iran, Australia, Wenezuela oraz Chiny. 

Awans wywalczą trzy reprezentacje oraz najlepsza drużyna z Azji. Jeśli w pierwszej trójce znajdzie się ekipa z Azji, to dodatkową kwalifikację wywalczy czwarty zespół.
Źródło: Polsat Sport
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!