betclic

"Antonelli jest najlepszym obrońcą w Milanie"

Ostatnia aktualizacja: 18/01/16 20:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. robin bos, flickr.com

Agent Luki Antonellego, Gianni Vitali, uważa, że reprezentant Włoch jest obecnie najlepszym obrońcą w AC Milan, jednak mimo to pozostaje niedoceniony.

28-latek dołączył do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza w lipcu ubiegłego roku. W bieżącym sezonie Serie A rozegrał dwanaście spotkań i zdobył jedną bramkę. 

- Na chwilę obecną Antonelli jest najlepszym obrońcą w Milanie. Wydaje mi się, że odkąd przybył do tego klubu, zawsze wychodził w pierwszym składzie i otrzymywał maksimum uwagi od Inzaghiego, Mihajlovicia i zarządu - powiedział Vitali w rozmowie z "Milan News".

- Jego wczorajszy występ był bardzo dobry i potwierdził to, co pokazywał już wcześniej. Uważam jednak, że ogólnie jest on niedocenionym piłkarzem. Milan nigdy nie przegrał po jego błędzie, takie są fakty - dodał.

- Luka zawsze był milanistą, jako dziecko oglądał mecze na tym stadionie. Kiedy zespołowi nie szło, cierpiał nie tylko jako profesjonalista, ale również jako kibic. Jego największym marzeniem jest zakończenie kariery na San Siro - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela