betclic

Antonio Lindbaeck pojedzie w Grudziądzu

Ostatnia aktualizacja: 14/12/15 21:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikicommons

Antonio Lindbaeck potwierdził na swoim oficjalnym profilu na Facebooku związanie się kontraktem z drużyną MRGARDEN GKM Grudziądz.

Drużynowy mistrz świata z reprezentacją Szwecji uzupełnił w ten sposób kadrę zespołu, który w poniedziałek ogłosił pozytywną odpowiedź na zaproszenie do rywalizacji w zmaganiach PGE Ekstraligi.

Pozyskaniem popularnego "Toninho" zainteresowane były w sumie cztery kluby z najwyższego szczebla rozgrywek, ale urodzony w Brazylii żużlowiec ostatecznie zdecydował się odrzucić oferty z Torunia, Wrocławia i Rybnika.

-
To oficjalne. Będę reprezentował GKM Grudziądz w przyszłym sezonie. GKM to bardzo dobry i stabilny klub. Co jest bardzo ważne, ma naprawdę świetny tor, który uwielbiam. Chcę pomóc GKM awansować do play-off - stwierdził indywidualny mistrz Szwecji po ogłoszeniu swojej decyzji.

Oprócz Lindbaecka podopiecznymi Roberta Kempińskiego w przyszłym sezonie będą również Krzysztof Buczkowski, Tomasz Gollob, Rafał Okoniewski, Daniel Jeleniewski, Rosjanin Artiom Łaguta i Szwed Peter Ljung.

Żużlowcy MRGARDEN GKM Grudziądz tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi zakończyli na ósmym miejscu w tabeli. W sezonie 2016 zastąpią w elicie borykającą się z ogromnymi problemami finansowymi Stal Rzeszów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!