betclic

Arajuuri: Nie mogę się doczekać meczu z Niemcami

Ostatnia aktualizacja: 30/08/16 14:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Przed rozpoczęciem eliminacji do mistrzostw świata, reprezentacja Finlandii rozegra mecz towarzyski z Niemcami. - Możliwość gry przeciwko tej drużynie będzie dla mnie wspaniałym przeżyciem. Nie mogę się doczekać tego wieczoru - wyznaje obrońca Lecha, Paulus Arajuuri w rozmowie z oficjalną stroną ekipy z Wielkopolski.

W środę reprezentanci Finlandii będą mieli okazję sprawdzić się przed pierwszym meczem o stawkę. Arajuuri podkreśla, że na takie spotkania zawsze czeka się z utęsknieniem. - Jestem bardzo zmotywowany przed starciem z Niemcami. Zawsze świetnie jest grać przeciwko wielkim zawodnikom, dzięki czemu można sprawdzić na jakim jest się poziomie sportowym. To będzie wspaniały mecz, który na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci - podkreśla Fin.

Równie trudne spotkania czekają defensora Kolejorza podczas gier eliminacyjnych do mistrzostw świata w Rosji. Finlandia trafiła do grupy z Chorwacją, Islandią, Ukrainą, Turcją i Kosowem. - Mamy bardzo trudną grupę, ale nie posiada ona jakiegoś głównego faworyta, który mógłby ją zdominować. Zespoły będą sobie wzajemnie odbierać punkty. Myślę, że mamy szansę na awans. Dysponujemy młodą drużyną, która ciągle się rozwija. Musimy wierzyć w to, że ten turniej jest w naszym zasięgu, a z pewnością osiągniemy korzystny rezultat - deklaruje Arajuuri cytowany przez lechpoznan.pl.

Zmagania o awans do mistrzostw świata reprezentacja Finlandii rozpocznie od meczu z Kosowem, dla którego będzie to pierwsze oficjalne spotkanie o punkty, od momentu wstąpienia do struktur FIFA. - Ciężko przewidzieć jak zaprezentuje się Kosowo. Nie wiemy czego możemy się po nich spodziewać albo jaki poziom prezentują ich piłkarze. Jestem przekonany, że dysponujemy wystarczającą jakością, by zdobyć w tym spotkaniu trzy punkty. Musimy zagrać najlepiej jak tylko potrafimy - kończy obrońca Lecha Poznań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!