betclic

Arajuuri: Przegraliśmy już w pierwszej połowie

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 14:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Popełniliśmy mnóstwo błędów taktycznych. Były momenty, kiedy graliśmy lepiej, ale to nie wystarczyło, by osiągnąć dobry wynik - przyznał zawodnik reprezentacji Finlandii, Paulus Arajuuri tuż po meczu towarzyskim z Polską (0:5).

Środkowy obrońca Lecha Poznań na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Przypomnijmy, iż bramki dla Biało-Czerwonych strzelali Kamil Grosicki (dwie), Paweł Wszołek (dwie) oraz grający na co dzień w Zagłębiu Lubin Filip Starzyński.

- Popełniliśmy mnóstwo błędów taktycznych. Były momenty, kiedy graliśmy lepiej, ale to nie wystarczyło, by osiągnąć dobry wynik. Polacy szybko wychodzili spod naszego pressingu i stwarzali sobie kolejne, dobre okazje do zdobycia bramki - stwierdził stoper Kolejorza, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Tak naprawdę przegraliśmy to spotkanie już w pierwszej połowie, dlatego jesteśmy rozczarowani swoją postawą - kontynuował 28-latek, który do Poznania przeniósł się na zasadzie wolnego transferu w styczniu 2014 roku.

- Na pewno musimy dalej pracować nad taktyką, ponieważ widać, że mamy duże braki. Nie potrafimy też odpowiedzieć na zmieniającą się sytuację na boisku. Nasza ciężka praca miała przynieść efekt już w meczu z Polską, ale niestety, musimy jeszcze więcej walczyć - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 8144
Oceny: -8796
29.03.2016 / 00:29:26
Amatorzy musza znac swoje miejsce w szeregu.