betclic

Arak: W pucharze jednym meczem można zaprzepaścić cały sezon

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 20:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Ruch-Termalica)

– Jest taki bardzo wyświechtany slogan, że puchar rządzi się swoimi prawami, ale to jest prawda. W pucharze jednym meczem można zaprzepaścić cały sezon – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Ruchu Chorzów, Jakub Arak.

Niebiescy po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziewiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie jedenaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie osiem "oczek".

– Po udanym meczu we Wrocławiu trafiły nam się dwa gorsze spotkania, ale nie wrzucałbym ich do jednego worka. Uważam, że pojedynek z Termalicą był całkiem dobry w naszym wykonaniu, jednak trochę pechowy. Spotkanie z Lechem rzeczywiście zupełnie nam nie wyszło, tutaj trzeba uderzyć się w pierś – stwierdził Jakub Arak, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Żaden zawodnik nie chce być zmieniany, ale taka była decyzja trenera, muszę ją uszanować, pokazać charakter i ciężko pracować. Gdy zdarza się słabszy okres, nie ma innej recepty – zaznaczył napastnik chorzowskiego klubu.

– Jest taki bardzo wyświechtany slogan, że puchar rządzi się swoimi prawami, ale to jest prawda. W zeszłym sezonie doszliśmy z pierwszoligowym Zagłębiem do półfinału, pokonując po drodze Górnik Zabrze, czy Cracovię i będąc w tych meczach dużo lepszym zespołem. W pucharze jednym meczem można zaprzepaścić cały sezon, my niestety odpadliśmy, ale nie załamujemy się
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21334
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 14:02:37
No tak...a w finale II ligowiec z III ligowcem.