betclic

Araszkiewicz poprowadzi Zagłębie Sosnowiec

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 21:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. http://zaglebie.eu/

Jarosław Araszkiewicz do sztabu szkoleniowego Zagłębia Sosnowiec - poinformowali czterokrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

51-letni szkoleniowiec związał się z drużyną czterokrotnych triumfatorów Pucharu Polski umową, obowiązującą do końca bieżącego sezonu.

Były zawodnik Lecha Poznań ostatnio pracował w Sokole Kleczew i Unii Swarzędz. W nowym zespole zastąpi Jacka Magierę, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Niepokonane po dziewięciu kolejkach bieżących rozgrywek Zagłębie Sosnowiec zajmuje pozycję lidera tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Czterokrotni wicemistrzowie Polski w sobotę podejmą przed własną publicznością Olimpię Grudziądz.

(za zaglebie.eu)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 2573
Oceny: +10599
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
23.09.2016 / 22:44:37
Moim zdaniem to zawirowanie z Jackiem Magierą dobre nie jest ponieważ to pokazuje że Legią zarządzają nieodpowiedzialni ludzie tyle był w Legii a trenerem nie był teraz miał udany początek z Zagłębiem a go biorą bo Zagłębie pod jego wodzą po 9 kolejkach jest liderem!Nie dali mu dobrze popracować a już go biorą,kibice Zagłębia też się nie cieszą a brat Magiery jeszcze niedawno przecież mu gratulował pozostania w ...Zagłębiu,dodam że Legia musi być nieźle zdesperowana ,ale i że nowh trener Zagłębia poprowadzi ich ku awansowi

Tabela