Arka Gdynia wygrała sparing z reprezentacją wojska

Ostatnia aktualizacja: 10/11/16 07:08, Komentarzy: 0

0
0

Arka Gdynia pokonała Reprezentację Wojska Polskiego w meczu sparingowym rozegranym na stadionie w Gniewinie.

Towarzyski mecz rozegrany na Stadionie Gminnym w Gniewinie zakończył się wysoką wygraną drużyny z LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali Reprezentację Wojska Polskiego 6:1.

Obecnie piłkarze gdyńskiej drużyny mają przerwę od ligowych rozgrywek. Do walki o punkty wrócą 20 listopada i w ramach 16. kolejki zmierzą się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

* * * * * *
Arka Gdynia - Reprezentacja Wojska Polskiego 6:1 (1:1)

Bramki dla Arki: Dominik Hofbauer, Paweł Abbott (dwie), Adrian Błąd (dwie), Rafał Siemaszko

Arka Gdynia (pierwsza połowa): Jałocha, Zbozień, Sołdecki, Pinton, Warcholak-da Silva, Sambea, Nalepa, Keita, Hofbaue, Zjawiński.

Arka Gdynia (druga połowa): Moczadło, Socha, Stolc,Pinton, Wojowski, Błąd, Mosiejko, Vatseba, Yussuf, Siemaszko, Abbott.