Arka pokonała w sparingu Viitorul Constanca

Ostatnia aktualizacja: 04/07/16 07:24, Komentarzy: 0

0
0

Arka Gdynia pokonała Viitorul Constanca 2:1 (0:1) w niedzielnym sparingu rozegranym w Trójmieście.

Piąty zespół rumuńskiej ekstraklasy objął prowadzenie niespełna kwadrans przed przerwą, kiedy to do siatki beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej trafił Aurelian Chitu.

Wyrównał pięć minut po zmianie stron Paweł Wojowski, a zwycięskiego gola strzelił sześć minut przed końcem Adrian Błąd.

Arka nowy sezon Ekstraklasy rozpocznie 18 lipca od wyjazdowego spotkania z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

* * * * * *
Arka Gdynia - Viitorul Constanca 2:1 (0:1)
Bramki: Wojowski 50, Błąd 84 - Chitu 33.

Arka I połowa: Steinbors - Jakubik, Sobieraj, Sołdecki, Warcholak - Da Silva, Sambea, Mosiejko, Bożok, Szwoch - Zjawiński.

Arka II połowa: Jałocha - Jakubik (58 Sulewski), Sobieraj (61 Sołdecki), Marcjanik, Wojowski - Stolc, Łukasiewicz, Yussuff, Błąd - Siemaszko-Lewicki