betclic

"Arsenal chciał wypożyczyć Kokorina"

Ostatnia aktualizacja: 10/10/15 12:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Jak donosi "ESPN", trener Dynama Moskwa, Andriej Kobielew powiedział, że działacze Arsenalu Londyn podczas letniego okienka transferowego chcieli wypożyczyć do klubu Aleksandra Kokorina. 46-letni szkoleniowiec przyznał, że był przeciwny dokonaniu tej transakcji.

Byłem jedną z tych osób, która protestowała przeciwko wypożyczeniu Kokorina do Arsenalu. Według nas, byłaby to dla niego zła opcja. Zasłużył na coś więcej. Ma ogromny potencjał i najlepsi menadżerowie na świecie zdają sobie z tego sprawę – powiedział Kobielew.

24-letni piłkarz występuje w stołecznej drużynie od sierpnia 2013 roku. W jej barwach rozegrał 198 meczów i zdobył 48 goli.

Jeżeli klub płaci za zawodnika dużą sumę, to później daje mu czas na adaptację w drużynie. Jeżeli kwota jest mała, zwykle piłkarze siadają na ławce rezerwowych, a później wracają do swojego klubu. Gdyby Bale był wypożyczony do Realu Madryt, nie byłby takim samym piłkarzem jak teraz. Zaaklimatyzowanie się w drużynie zajęło mu trochę czasu – dodał rosyjski trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela