betclic

"Arsenal jest silniejszy psychicznie, niż w poprzednich latach"

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 13:18, Komentarzy: 0

6
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Oliver Giroud jest przekonany, że piłkarze Arsenalu są w tym sezonie znacznie silniejsi psychicznie, niż w poprzednich latach.

"Kanonierzy" zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Premier League. Liderujący Manchester City wyprzedza ich tylko dzięki lepszej różnicy goli.

- Cieszymy się, że jesteśmy w czołówce, ale rozegraliśmy dopiero 10 meczów. Do końca sezonu zostało jeszcze 28 kolejek. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szansach na mistrzostwo - twierdzi Giroud.

Reprezentant Francji zwraca uwagę na zmiany, które zaszły w obozie "Kanonierów".

- Jesteśmy silniejsi psychicznie, niż w poprzednich latach. Patrzymy w tym samym kierunku. Spotykamy się regularnie. Jeśli utrzymamy tego ducha, to będziemy trudni do pokonania - twierdzi napastnik Arsenalu.

Giroud rywalizuje o miejsce w składzie Arsenalu z Theo Walcottem. Francuz uważa, że nie ma to wpływu na relacje obu zawodników.

- Nie mamy żadnych problemów. Zawsze rozumiałem sytuację. Theo grał dobrze, więc nie byłem rozczarowany tym, że siedzę na ławce. Różnimy się stylem gry. On daje trenerowi coś innego. Dobrze, że jest wybór. Wiem, że mogę dać dużo drużynie, gdy wchodzę z ławki rezerwowych, ale czuje się lepiej, gdy gram od początku - mówi Giroud.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela