betclic

"Arsenal musi spytać siebie, czy chce mistrzostwa"

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 15:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Po zwycięskiej potyczce z Chelsea w meczu o "Tarczę Wspólnoty" Per Mertesacker jest pełen optymizmu przed rozpoczynającym się właśnie sezonem.

- Mieliśmy doskonałe przygotowania, wisienką na torcie było pokonanie "The Blues". Oni byli bardzo konsekwentni w poprzednich rozgrywkach, z kolei my zaliczyliśmy kapitalną drugą połowę sezonu i zasłużyliśmy na zdobycie FA Cup - zaczął.

- O zdobyciu mistrzostwa decydują detale, dobra atmosfera, skupienie. Chelsea pokazała to rok temu, teraz my zrobiliśmy krok do przodu i po prostu musimy spytać samych siebie, czy chcemy zrobić kolejny, czy chcemy rywalizować jak równi z równymi - dodał Niemiec.

- Możecie zobaczyć, jaki mamy teraz skład. Świetny i głęboki. Co oznacza, że teraz menedżer, jak również my, powinniśmy zastanawiać się, jak pokonywać trudności, jakie nadejdą. Inne zespoły kupiły sporo dobrych piłkarzy, więc na tym etapie trudno przewidywać, jak skończy się walka na szczycie. Ale jesteśmy w dobrej formie i stać nas na udany start, co będzie kluczowe - zakończył. 
Źródło: clubcall.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela