betclic

"Arsenal musi wygrywać u siebie"

Ostatnia aktualizacja: 24/08/15 13:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Wonker, wikicommons

Arsene Wenger przyznał przed meczem z Liverpoolem, że Arsenal musi wygrywać przede wszystkim na własnym stadionie.

Ostatnia wizyta ekipy z czerwonej części Merseyside na Emirates Stadium zakończyła się wysoką porażką (1:4). W poniedziałek francuski menadżer nie ukrywa, iż liczy na podobny rezultat. 

- Jeżeli chcesz zaliczyć udany sezon ligowy to musisz przede wszystkim gromadzić punkty na własnym stadionie - powiedział Arsene Wenger, cytowany przez "SkySports".

- Po porażce w pierwszej kolejce musieliśmy spojrzeć sobie w oczy i w prostych słowach wyjaśnić co się stało. Rywalizacja z Crystal Palace była dla nas dobrą lekcją - kontynuował. 

- Spotkanie z Liverpoolem jest dla nas bardzo istotne. Zdajemy sobie bardzo dobrze sprawę z tego, iż sukces w całej kampanii jest uzależniony przede wszystkim od prezentowanej formy na własnym stadionie. Teraz nadarza się wyśmienita okazja, aby udowodnić naszą siłę - zaznaczył.

Rywalizacja pomiędzy Arsenalem a Liverpoolem została zaplanowana na 24 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi nad Londynem o godzinie 21:00 czasu polskiego.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1709 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8947
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
24.08.2015 / 13:58:10
Jakoś Emirates nie może się stać prawdziwą twierdzą Kanonierów. Brakuje temu obiektowi magii, czegoś co miało stare Highbury.

Tabela