betclic

Arsenal nie rezygnuje z Kokorina

Ostatnia aktualizacja: 18/10/15 13:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Arsenal FC nie rezygnuje z pozyskania Aleksandra Kokorina i już na początku zimowego okienka transferowego spróbuje zakontraktować 24-letniego Rosjanina – donosi "Sky Sports".

Kanonierzy już w lecie próbowali wypożyczyć na dwanaście miesięcy grającego na co dzień w Dynamo Moskwa napastnika, ale wówczas nie doszło do ostatecznego porozumienia pomiędzy obiema stronami.

Transfer do ekipy z Emirates Stadium wydaje się bardzo prawdopodobny, tym bardziej, iż umowa byłego gracza Anzhi Makhachkala z rosyjskim klubem wygasa już w czerwcu przyszłego roku. W efekcie już w styczniu będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą.

Oprócz londyńskiego zespołu, który nie ukrywa, że chciałby w najbliższym czasie wzmocnić jeszcze bardziej swoją linię ataku, chęć pozyskania 24-latka wyrażają również kluby z Niemiec oraz Włoch, jednak jak na razie nie padają konkretne nazwy.

W bieżącym sezonie ligowym Aleksandr Kokorin rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach osiem meczów. Strzelił w nich cztery bramki oraz zanotował jedną asystę. Warto zaznaczyć, iż w dwóch z nich sprawował zaszczytną rolę kapitana drużyny.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Kamluczenko
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +33
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska Real Madryt
18.10.2015 / 13:31:16
Wenger nie kupi napastnika..

Tabela