Arsenal odpadł z FA Cup! Fatalne pudło Welbecka [VIDEO]

Arsenal Londyn przegrał na Emirates Stadium 1:2 z Watfordem w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Dla "Kanonierów" była to trzecia z rzędu porażka przed własną publicznością.

Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania. Jako pierwszy Davida Ospinę w 50. minucie meczu pokonał Odion Ighalo, a trzynaście minut później trafienie zaliczył Adlene Guedioura. Wynik na 1:2 ustalił w 88. minucie gry, Danny Welbeck.

Podopieczni Arsene'a Wengera mogli doprowadzić jeszcze do remisu w samej końcówce spotkania, ale fatalnie pomylił się strzelec kontaktowego gola, Danny Welbeck. Angielski napastnik miał przed sobą niemal pustą bramkę i... spudłował.

Dzisiaj odbędzie się jeszcze jedno spotkanie FA Cup. Manchester United zmierzy się u siebie z West Hamem United. Wcześniej awans do półfinału Pucharu Anglii wywalczyły drużyny Crystal Palace i Evertonu.