Arsenal odrobił straty i wygrał w Preston

Ostatnia aktualizacja: 07/01/17 20:42, Komentarzy: 6

0
6

Preston North End FC przegrał u siebie z Arsenalem Londyn 1:2 (1:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 1/32 finału rozgrywek o Puchar Anglii.

Na Deepdale sensacyjne prowadzenie gospodarzom zapewnił już po siedmiu minutach gry płaskim strzałem przy słupku z kilku metrów Callum Robinson. Wyrównał tuż po zmianie stron mocnym uderzeniem z linii pola karnego Walijczyk Aaron Ramsey.

Losy awansu rozstrzygnęły się dopiero minutę przed końcem. Wtedy to Hiszpan Lucas Perez kapitalnie zagrał piętą w polu karnym do Oliviera Giroud i Francuz z bliska nie dał szans golkiperowi popularnych "The Lilywhites".