Arsenal ograł Crystal Palace. Nieprawdopodobny gol Oliviera Giroud! [VIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
Arsenal pokonał Crystal Palace 2:0 na własnym stadionie w dziewiętnastej kolejce Premier League.

W pierwszej połowie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, za to niezwykłej urody. W 17 minucie Alexis Sanchez zagrał w pole karne do Oliviera Giroud, a ten cudownym strzałem piętą z powietrza pokonał bramkarz rywali.

W następnych minutach gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili udokumentować jej drugim trafieniem. Tuż przed przerwą powinno być 2:0 dla "Kanonierów", lecz wyborną okazję zmarnował Alexis Sanchez.

Podopieczni Arsene'a Wengera dopięli swego na początku drugiej odsłony. Dośrodkowanie Nacho Monreala zostało przyblokowane, piłka poszybowała wysoko, a do opadającej futbolówki doszedł Alex Iwobi, który głową skierował ją do siatki.

Więcej bramek już nie widzieliśmy i Arsenal ostatecznie pokonał Crystal Palace na Emirates Stadium 2:0.

Dzięki zwycięstwu "Kanonierzy" awansowali na trzecie miejsce w Premier League. Do drugiego Liverpoolu tracą trzy punty, a do liderującej Chelsea dziewięć. Zawodnicy Sama Allardyce'a z kolei mają na koncie szesnaście "oczek" i plasują się na siedemnastej pozycji.