betclic

"Arsenal pracuje nad transferami"

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 12:16, Komentarzy: 1

2
1
Fot. cjmac / Shutterstock.com

Arsenal wciąż pracuje nad transferami - mówi Arsene Wenger.

W ostatnich tygodniach spekulowano, że Arsenal pozyska Karima Benzemę i Grzegorza Krychowiaka, ale nic z tych transferów nie wyszło. Obaj piłkarze zadeklarowali, że chcą pozostać w obecnych klubach. Arsenal chce jednak wzmocnić się jeszcze przed zamknięciem okna transferowego. W tym oknie transferowym "Kanonierzy" pozyskali tylko Petra Cecha z Chelsea.

- Mamy cały zespół, który 24 godziny na dobę pracuje nad transferami - zdradza Arsene Wenger. Francuz mówi też o specyfice rynku: - Masz konkretne cele, a potem okazuje się, że ze względu na zaistniałe okoliczności można kupić kogoś innego.

Arsenal przeciętnie rozpoczął nowy sezon Premier League. W trzech meczach "Kanonierzy" zdobyli zaledwie cztery punkty. Wygrali z Crystal Palace, zremisowali z Liverpoolem i przegrali z West Hamem.

- To nie był idealny start. To normalne, że nie gramy jeszcze na 100 procent możliwości - uważa Wenger. - Chcieliśmy zacząć mocno, bo mieliśmy dwa mecze derbowe i Liverpool u siebie. Teraz musimy być dobrze przygotowani na mecz z Newcastle. To bardzo trudny teren, bo za drużyną zawsze stoi tłum kibiców - kończy Francuz.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1677 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8952
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
27.08.2015 / 13:27:10
Bardziej bym w te słowa uwierzył, gdyby wygłosił je Gazidis.

Tabela