Arsenal uległ WHU, błędy Cecha [video]

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 16:34, Komentarzy: 6

4
6

Arsenal Londyn przegrał u siebie z West Ham United 0:2, a Newcastle United zremisowało przed własną publicznością z Southampton FC 2:2 w pierwszych niedzielnych spotkaniach inauguracyjnej kolejki angielskiej Premier League.

Na Emirate Stadium prowadzenie dla gości uzyskał dwie minuty przed przerwą Senegalczyk Cheikhou Kuoyate, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Francuza Dimitriego Payeta i głową zaskoczył Petra Cecha. Dwanaście minut po wznowieniu gry doświadczonego golkipera reprezentacji Czech pokonał uderzeniem z dystansu Argentyńczyk Mauro Zarate.

Dwa razy więcej bramek i co ciekawe wszystkie zdobyte w angielskim stylu, czyli głową, oglądali kibice na St. James Park. "Święci objęli prowadzenie za sprawą Włocha Graziano Pellego, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Senegalczyk Papissa Cisse. na początku drugiej połowy drugiego gola dla "Srok" zdobył Holender Georginio Wijnaldum, ale niespełna kwadrans przed końcem punkt przyjezdnym uratował Irlandczyk Shane Long.