betclic

Artiom Dziuba: Nasza obrona była imponująca

Ostatnia aktualizacja: 12/06/16 16:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Laszlo Szirtesi, Shutterstock

Rosja zremisowała z Anglią 1:1 w swoim pierwszym meczu na EURO 2016, strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie gry. Artiom Dziuba pochwalił grę w defensywie zespołu Leonida Słuckiego. 

- Przez cały mecz musiałem walczyć o piłkę z wielkim rywalami jak Cahill i Smalling. Uważam, że miałem wiele kontaktów z piłką. Musieliśmy mocno pracować - powiedział Dziuba w rozmowie z oficjalną stroną internetową UEFA. 

- Dobrze była zorganizowana nasza obrona, ale nie wszystko wychodziło nam w ataku. Byliśmy trochę za bardzo oddaleni od siebie. Futbolówka często lądowała poza boiskiem. To był jednak pierwszy mecz, który był trudny - przyznał napastnik Zenita Sankt Petersburg. 

- Były jednak momenty, kiedy potrafiliśmy utrzymać się dobrze przy piłce. Jeśli dodamy do naszego ataku jakieś 20-30 procent, to wtedy będziemy oddawać więcej strzałów i nasze szanse będą większe. Nasza obrona była naprawdę imponująca. Na pewno też stać nas na lepszą grę w ofensywie. Mimo wszystko, cieszymy się, że w ten sposób zakończył się ten mecz - przyznał Dziuba. 

Rosja w swoim drugim meczu w Grupie B zmierzy się 15 czerwca ze Słowacją w Lille. Drużyna Jana Kozaka przegrała w swoim pierwszym spotkaniu z Walią 1:2.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Filipos44
Zarejestrowany od: 395 dni
Ilość komentarzy: 175
Oceny: +521
Kibicuje:
AS Roma Torino Polska Sevilla
12.06.2016 / 17:06:21
Anglicy mieli okazji aż nad to na strzelenie więcej niż jednej bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać. Szacunek dla Rosjan za walkę do końca, ten punkt im się należał.