betclic

Artur Szpilka: Rozwalę Wildera

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 19:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Nick, flickr.com

Artur Szpilka 16 stycznia zmierzy się na ringu z Deontayem Wilderem. Polak twierdzi, że wygra ten pojedynek.

Do walki dojdzie podczas gali w Barcalys Center w Nowym Jorku. Jej stawką będzie mistrzowski pas WBC w wadze ciężkiej. Polski pięściarz na kilkadziesiąt dni przed pojedynkiem jest dobrej myśli.

Wewnętrznie mam takie poczucie, że właśnie się zmienia waga ciężka, przegrał Kliczko, teraz ja rozwalę Wildera, pierwszy mistrz świata wagi ciężkiej z Polski, masakra! Wierzę w taki scenariusz, że wszystko się właśnie tak układa - powiedział Szpilka cytowany przez serwis sportowefakty.wpl.pl.

Polski bokser do tej pory stoczył 21 walk. Dwadzieścia z nich wygrał,  z czego 15 przed czasem. Szpilka po raz pierwszy w swojej karierze stanie przed szansą sięgnięcia po mistrzowski pas. 
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
bekazwas
Zarejestrowany od: 713 dni
Ilość komentarzy: 1557
Oceny: +2939
10.12.2015 / 21:17:26
Nie lubię go , ale będę mu kibicował w tej walce niech uwali czarnego chociaż będzie miał ciężkie zadanie .
Na jego miejscu to bym poszedł na żywioł w którychś z pierwszych rund , a nóż sie uda trafić czysto . Wyboksować Wildera nie ma szans raczej bo ten dużo atakuje i prędzej czy pózniej go czymś ustrzeli . Jak walka będzie trwała dłużej niż 5-6 rund to będę zaskoczony. Szpilka nie ma nic do stracenia a bardzo dużo zyskania. Zobaczymy czy zrobił postępy od walki Jenningsem