Astana żegna się z LM, choć prowadziła 2-0

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 18:40, Komentarzy: 0

0
0

FK Astana zremisowała przed własną publicznością z Benficą Lizbona 2:2 (2:1) w środowym meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów.

Na Astana Arena wynik spotkania otworzył Patrick Twumasi. 21-latek otrzymał znakomite dośrodkowanie od Juniora Kabanangi i głową pokonał interweniującego Julio Cesara. Niecały kwadrans później było już 2:0 dla gospodarzy. Marin Anicić wykorzystał centrę Foxi Kethevoamy z rzutu wolnego i posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

Dalsza część meczu była popisem Benfiki, a w szczególności Raula Jimeneza. Napastnik zdobył swojego pierwszego gola pięć minut przed przerwą, a w drugiej połowie doprowadził do wyrównania.

Podopieczni Stanimira Stoiłowa zajmują obecnie ostatnie miejsce w grupie C, mając w swoim dorobku trzy punkty. Portugalczycy zdobyli siedem "oczek" więcej i znajdują się na czele stawki.

Wieczorem w tej grupie zmierzą się Atletico Madryt z tureckim Galatasaray Stambuł.