betclic

"Aston Villa jest atrakcyjnym klubem dla wielu piłkarzy"

Ostatnia aktualizacja: 24/12/15 10:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. A_Lesik / Shutterstock.com

Aston Villa zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Mimo to, menedżer "Lwów", Remi Garde jest przekonany, że jego klub nie będzie miał problemów ze sprowadzeniem kilku graczy w zimowym okienku transferowym.

Podopieczni francuskiego szkoleniowca zgromadzili do tej pory zaledwie dziesięć punktów. W następnej kolejce drużyna z Birmingham zmierzy się z West Ham United.

- Pomimo tego, że znajdujemy się na dnie tabeli to myślę, iż Aston Villa jest atrakcyjnym klubem dla niektórych piłkarzy. Jeszcze nie spadliśmy, a przed otworzeniem okienka transferowego nasza sytuacja może się nieco poprawić
- powiedział Remi Garde w rozmowie ze "Sky Sports".

- Wielu zawodników może być zainteresowanych grą w lidze angielskiej i dołączeniem do naszego zespołu. To zależy od ich mentalności. Gra na wypożyczeniu może pomóc klubowi, a także samemu piłkarzowi - dodał.

- Jednym z przykładów może być gracz, który chce wystąpić na Euro 2016, ale nie łapie się do pierwszego składu w swojej drużynie. To mogłoby być dobre rozwiązanie dla obu stron - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela