Asysta Kupisza, Brescia wygrała po raz ósmy

muzsy/Shutterstock
Vicenza Calcio uległa u siebie Brescia Calcio 1:2 (0:2) w sobotnim spotkaniu osiemnastej kolejki włoskiej Serie B.

Na Stadio Romeo Menti obie bramki w pierwszej połowie dla przyjezdnych zdobył w niespełna dziesięć minut Andrea Caracciolo. Przy drugiej asystował mu Tomasz Kupisz. Ofensywny polski pomocnik zaliczył cały mecz i po zmianie stron ujrzał żółtą kartkę.

Minutę po przerwie gospodarze za sprawą Czarnogórca Filipa Raicevica zdobyli kontaktowego gola, ale na więcej rywale im nie pozwolili.

"Biancorossi" doznali w ten sposób szóstej porażki w sezonie i spadli na szesnaste miejsce w tabeli. Drużyna z Lombardii natomiast odniosła ósme zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i awansowała na piątą pozycję w klasyfikacji.