Asysta Stępińskiego, Nantes wygrało z Lorient

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 22:06, Komentarzy: 4

0
4

FC Nantes pokonało na wyjeździe FC Lorient 2:1 w sobotnim meczu 9. kolejki francuskiej Ligue 1.

Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Mariusz Stępiński. Po podaniu Polaka gola w 42. minucie strzelił Yacine Bammou. Na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Guillaume Gillet. Gospodarze odpowiedzieli jednie trafieniem Pierre'a Lavenanta w 80. minucie.

Drużyna Nantes zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli z 11 punktami na koncie. Natomiast Lorient jest przedostatnie i ma pięć "oczek" mniej.