betclic

Asysten Nawałki: Grupa eliminacyjna jest bardzo wyrównana, czekają nas stykowe potyczki

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 17:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Na oceny tego roku przyjdzie jeszcze czas. Mamy za sobą mistrzostwa Europy, zakończone pozytywnie, rozpoczęliśmy nowy etap. Przed nami kolejne wyzwania – przyznał na wtorkowej konferencji prasowej drugi trener reprezentacji Polski, Bogdan Zając.

Biało-Czerwoni listopadowe zmagania na arenie międzynarodowej rozpoczną od starcia w ramach kwalifikacji do rosyjskiego mundialu z Rumunią (11 listopada, godz 20:45). Natomiast trzy dni później zmierzą się ze Słowenią we Wrocławiu.

W poniedziałek mieliśmy dzień organizacyjny, od wtorku zaczynamy ciężką pracę. Odbyliśmy już analizę spotkania z Armenią, a także odbyliśmy na siłowni trening kompensacyjny. Wtorek uzupełni popołudniowy trening taktyczny na stadionie Polonii. W środę także skupimy się na taktyce, a w czwartek wylecimy do Bukaresztu – opisał Bogdan Zając, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

Na oceny tego roku przyjdzie jeszcze czas. Mamy za sobą mistrzostwa Europy, zakończone pozytywnie, rozpoczęliśmy nowy etap. Przed nami kolejne wyzwania. Grupa eliminacyjna jest bardzo wyrównana, czekają nas stykowe potyczki, ale trzeba wychodzić z nich obronną ręką – zaznaczył.

Śmiem twierdzić, że w meczu z Francją na EURO 2016 Rumuni byli lepsi, przegrali niefartownie. Takie spotkanie nas czeka, rumuńscy zawodnicy też grają w wielkich klubach, więc trzeba podejść z szacunkiem i walczyć o każdy metr boiska – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Szmugler
Zarejestrowany od: 270 dni
Ilość komentarzy: 1861
Oceny: -13784
Kibicuje:
Legia Warszawa Real Madryt
10.11.2016 / 22:38:49
Niech Lewandowski zacznie w końcu strzelać !!

Tabela