betclic

Asystent Latala: Drużyna jest w dobrej dyspozycji

Ostatnia aktualizacja: 09/11/16 19:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Podczas badań oraz zajęć zawodnicy wyglądają na dobrze przygotowanych fizycznie. Drużyna jest w dobrej dyspozycji i nie należy się o to martwić. Pod tym względem wyglądają super – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie Ladislav Maier, asystent Radoslava Latala w Piaście Gliwice. 

Niebiesko-czerwoni zajmują 12. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory Piastunki zgromadziły na swoim koncie siedemnaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie trzynaście "oczek". 

W środę rano odbyliśmy zajęcia z trenerem fitness z Ołomuńca. Były tam elementy aerobiku, cross-fitu i stretchingu. Traktujemy go jako trening ogólnorozwojowy, ale i rozgrzewkę przed kolejnymi zajęciami – powiedział Ladislav Maier, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

Chłopcy lubią te zajęcia, choć są wymagające i trudne. Niektórym może się wydawać, że fitness to fajna zabawa, ale nic bardziej mylnego. Jeśli ktoś nie wierzy, to powinien spróbować sam – zaznaczył asystent Radoslava Latala.

Podczas badań oraz zajęć zawodnicy wyglądają na dobrze przygotowanych fizycznie. Drużyna jest w dobrej dyspozycji i nie należy się o to martwić. Pod tym względem wyglądają super, ale lepiej by było, gdybyśmy mieli kilka punktów więcej w tabeli – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!