betclic

Asystent Mourinho: Znaleźliśmy się w tarapatach

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 17:16, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Sooksun saksit/Shutterstock

Steve Holland, będący asystentem Jose Mourinho w Chelsea Londyn, uważa, że drużyna mistrza Anglii musi liczyć się z możliwą walką o utrzymanie w Premier League.

W bieżącym sezonie ekipa "The Blues" podniosła dziewięć porażek w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obecnie znajduje się na 16. miejscu w tabeli, mając punkt przewagi nad strefą spadkową. 

- Mamy poważny problem, o którym możemy mówić lub zacząć sobie z nim radzić. Każdy z nas musi wykazać się całkowitym zaangażowaniem, które pozwoli na odwrócenie tej sytuacji. Teraz najważniejszy będzie mecz z Sunderlandem - powiedział Holland w rozmowie z "Chelsea TV".

- Zawodnicy zareagowali profesjonalnie, czego mogliśmy oczekiwać. Nie mamy już wpływu na to, co się wydarzyło, dlatego musimy skupić się na przyszłości. Przed nami istotne spotkanie i zrobimy wszystko, aby je wygrać - dodał.

- Zmiana menedżera jest odzwierciedleniem złego okresu, za który każdy z nas musi wziąć odpowiedzialność. Jest grudzień, a my mamy punkt przewagi nad strefą spadkową. Znaleźliśmy się w poważnych tarapatach - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela