betclic

Asystent Nawałki: Duńczycy potrafią się skutecznie bronić

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 11:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Wszyscy zawodnicy są w zindywidualizowanym treningu. Dużo zależy od tego, jak wygląda ich sytuacja zdrowotna, jak wyglądały ich ostatnie tygodnie w klubie. Nikt nie ma większych problemów zdrowotnych – powiedział na ostatniej konferencji prasowej szef sztabu analityków reprezentacji Polski, Hubert Małowiejski.

Biało-Czerwoni październikowe zmagania w kwalifikacjach do rosyjskiego mundialu, który odbędzie się w 2018 roku, rozpoczną od starcia z Duńczykami (8 października, godz. 20:45). Następnie zmierzą się z Armenią (11 października, godz. 20:45). Oba spotkania zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.

– Duńczycy potrafią się skutecznie bronić. Mają w składzie zawodników występujących na co dzień najsilniejszych ligach, a także pięciu piłkarzy FC Kopenhaga, która rozbiła w Lidze Mistrzów mistrza Belgii. Zdajemy sobie jednak sprawę z naszych atutów i będziemy przygotowani na różny rozwój wypadków – stwierdził Hubert Małowiejski, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

– Nie będziemy mówić o szczegółach, bo to część planu taktycznego na mecz. Mamy często styczność z trójką obrońców, tak podczas EURO 2016 grała Irlandia Północna, w bardzo podobnym stylu grał też Kazachstan. Siłą rzeczy takie ustawienie wymusza inne założenia w różnych fazach gry, ale jesteśmy bardzo dobrze przygotowani – zaznaczył.

– Wszyscy zawodnicy są w zindywidualizowanym treningu. Dużo zależy od tego, jak wygląda ich sytuacja zdrowotna, jak wyglądały ich ostatnie tygodnie w klubie. Nikt nie ma większych problemów zdrowotnych. Robert Lewandowski nie wyjeżdża na trening z zespołem. Rano trenował indywidualnie, popołudniem przejdzie odnowę – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela