betclic

Asystent Stokowca: W przerwie na kadrę "wyrównaliśmy parę spraw"

Ostatnia aktualizacja: 11/10/16 14:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Ten miniony tydzień traktowaliśmy jako wyrównanie "pewnych spraw". Podczas treningów pojawiło się sporo elementów rywalizacji, zabaw czy nawet gry w siatkonogę - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie asystent trenera Piotra Stokowca w Zagłębiu Lubin, Łukasz Smolarow.

Miedziowi po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia punktów, a więc o trzy mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

- Spore grono zawodników w tym tygodniu wyjechało na zgrupowania reprezentacji Polski. W gronie tym nie znalazł się Deimantas, który w spotkaniu II drużyny odniósł uraz. Do treningu indywidualnego powrócił Filip Starzyński, a dla pozostałych zawodników ustalamy indywidualne obciążenia treningowe - przyznał Łukasz Smolarow, cytowany przez "zaglebie.com".

- Uznaliśmy, że nie jest konieczne rozgrywanie spotkania sparingowego w przerwie na spotkania reprezentacji narodowych. Wszystkie drużyny Ekstraklasy, poza Legią, rozegrały mniejszą ilość spotkań od Zagłębia. Cały czas pamiętamy, że graliśmy sześć spotkań Ligi Europy oraz jedno spotkanie Pucharu Polski - zaznaczył.

- Ten miniony tydzień traktowaliśmy jako wyrównanie "pewnych spraw". Podczas treningów pojawiło się sporo elementów rywalizacji, zabaw czy nawet gry w siatkonogę. Przyszły tydzień będzie już "normalnym" mikrocyklem startowym - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela