Atletico przegrywało, ale pokonało Eibar

Ostatnia aktualizacja: 06/02/16 18:02, Komentarzy: 0

0
0

Atletico Madryt wygrało przed własną publicznością z SD Eibar 3:1 (0:0) w ramach 24. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Kibice zgromadzeni na Estadio Vicente Calderon pierwsze trafienie obejrzeli tuż po przerwie. Wówczas na prowadzenie wyszli goście, a na listę strzelców wpisał się Keko.

Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo. W 57. minucie gola wyrównującego zdobył Jose Gimenez, a niedługo później rezultat podwyższył Saul Niguez. Wynik na 3:1 ustalił Fernando Torres, zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry.

Atletico odniosło w ten sposób szesnaste zwycięstwo w lidze i umocniło się na drugiej pozycji w tabeli. Baskowie doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i plasują się na ósmym miejscu.