Atletico wygrywa na wyjeździe, Valencia gubi punkty

Ostatnia aktualizacja: 20/09/15 07:34, Komentarzy: 0

0
0

Atletico wygrało na wyjeździe z Eibar, Valencia zremisowała bezbramkowo z Realem Betis, zaś Real Madryt pokonał u siebie Granada CF 1:0 (0:0) sobotnich spotkaniach czwartej kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Santiago Bernabeu gospodarze zwycięskiego gola zdobyli dziesięć minut po przerwie, kiedy to precyzyjne dośrodkowanie w pole karne Isco wykorzystał Karim Benzema i Francuz głową skierował piłkę do siatki.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Królewscy", którzy nadal nie stracili jeszcze bramki, awansowali na pozycję lidera tabeli. Ekipa z Andaluzji doznała natomiast trzeciej porażki i spadła na dwunaste miejsce.

W drugim sobotnim meczu Valencia bezbramkowo zremisowała z Realem Betis. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 48. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Daniel Ceballos.

Gole Correi i Fernando Torresa zapewniły Atletico Madryt zwycięstwo nad Eibar. Obaj gracze na boisku pojawili się w drugiej połowie spotkania. Dodatkowo ten pierwszy zaliczył asystę przy golu byłego piłkarza Liverpoolu.