betclic

Axel Witsel: Chciałem odejść

Ostatnia aktualizacja: 01/09/15 18:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

26-letni belgijski pomocnik Zenitu Sankt Petersburg, Axel Witsel potwierdził doniesienia włoskich mediów, które sugerowały, iż zawodnik chce opuścić Rosję i przenieść się do nowego klubu. 

Wiele pisało się ostatnio w prasie o zainteresowaniu byłym graczem Benfiki Lizbona ze strony AC Milan, który bardzo chciał zakontraktować środkowego pomocnika. W gronie drużyn, które pytały o dostępność gracza wymieniało się również Tottenham Hotspur. 

Prezes Rossonerich, Adriano Galliani potwierdził w poniedziałek wieczorem, iż klub starał się do samego końca pozyskać Axela Witsela, jednak rosyjski zespół postanowił nie sprzedawać swojego kluczowego zawodnika. 

- Niestety nigdzie nie odejdę - powiedział reprezentant Czerwonych Diabłów, cytowany przez "Football Italia". - Zenit postanowił zablokować mój transfer, bowiem uznał, iż w tym momencie nie znajdzie on na moje miejsce odpowiedniego następcy - kontynuował.

- Szkoda, bo nastawiałem się na zmianę piłkarskiego otoczenia - dodał wychowanek Standardu Liege, który w rosyjskiej Premjer Lidze występuje od 2012 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela