betclic

Ayestaran: Kibice Valencii znowu mogą być dumni

Ostatnia aktualizacja: 18/04/16 13:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Francesc Juan / Shutterstock.com

Valencia pokonała w niedzielę na wyjeździe Barcelonę 2:1. Trener gości, Pako Ayestaran powiedział na konferencji prasowej, że jego piłkarze mieli dużo szczęścia.

– Żeby wygrać z Barceloną na Camp Nou, trzeba być ekstremalnie skoncentrowanym, dać z siebie wszystko i mieć dużo szczęścia. Tego wieczora udało się spełnić wszystkie trzy warunki. Tym spotkaniem mogliśmy wynagrodzić naszym najwierniejszym fanom rozczarowania, które spotkały ich w tym sezonie. Nasi kibice znów mogą być dumni. Rozegraliśmy świetny mecz i odkupiliśmy nasze winy. Nasi rywale byli bliscy doprowadzenia do wyrównania. Mieli wiele sytuacji bramkowych, ale nie byli w stanie ich wykończyć. Uważam, że Barcelona wciąż może wygrać ligę. Musi jednak zachować spokój po niepowodzeniach – powiedział Pako Ayestaran.

Jedynego gola dla Barcelony zdobył Lionel Messi. Bramki dla gości padły po samobójczym trafieniu Ivana Rakiticia i strzale Santiego Miny.

Dzięki wygranej "Nietoperze" awansowały na jedenaste miejsce w tabeli. Mają jedenaście punktów przewagi nad strefą spadkową.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela