betclic

Aż pięciu zawodników Lecha nie trenuje

Ostatnia aktualizacja: 02/02/16 15:59, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

Kilka dni będzie trwała przerwa kontuzjowanych zawodników Lecha. Z powodu urazów we wtorek nie trenowało z zespołem aż pięciu piłkarzy Kolejorza - informuje oficjalna witryna mistrzów Polski. 

Po poniedziałkowym spotkaniu sparingowym ze Slavią Praga na problemy zdrowotne narzekają Vladimir Volkov, Nicki Bille, Łukasz Trałka i Sisi. Cała czwórka nie wzięła udział w porannych zajęciach z całą drużyną.

Volkov ma przeciążony mięsień kulszowo-goleniowy. - W odpowiednim momencie zszedł z boiska i nic poważnego się nie wydarzyło - podkreśla klubowy lekarz dr Paweł Cybulski. Przerwa Serba w treningach nie powinna potrwać dłużej niż dwa dni. Na stłuczenie łydki po spotkaniu z Czechami narzeka także Łukasz Trałka. Kapitan Kolejorza pracuje indywidualnie. - Jego sytuacje będziemy kontrolować na bieżąco, ale myślę, że przerwa powinna potrwać 2-3 dni - zaznacza.

Poważniejszy uraz złapał Nicki Bille. Duńczyk w trakcie spotkania ze Slavią poczuł ból w mięśniu przywodziciela. - Przez kolejne dni będziemy obserwować jak poważna jest ta kontuzja. Jeśli dolegliwości nie miną, to po powrocie do Poznania zrobimy badania, żeby ocenić czy doszło do naderwania czy naciągnięcia mięśnia - podkreśla Cybulski. - Pewnie do końca obozu będzie wyłączony z treningów - dodaje.

We wtorkowym treningu regeneracyjnym nie wziął też udziału Sisi. Hiszpański pomocnik ma stłuczony staw skokowy. Trenerzy podjęli decyzję o skierowaniu go na indywidualne zajęcia. 29-latek pracował na siłowni oraz z fizjoterapeutami. W środę powinien już trenować z całą drużyną.

Wciąż indywidualnie pracuje również Darko Jevtić. - Odczuwa on skutki wejścia z sobotniego meczu. Trenuje indywidualnie i jeśli nie będzie dużych dolegliwości i obrzęku to będziemy myśleli o wprowadzeniu jego do treningu z zespołem. Wszystko będziemy na bieżąco oceniać - podsumowuje Cybulski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
okolioza77
Zarejestrowany od: 1598 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +4927
Kibicuje:
Juventus Turyn Polska
02.02.2016 / 17:11:27
Kup trzech zawodników- wszyscy nie mogą grać, bo mają urazy


Lech Poznań...

Tabela