Azarenka lepsza od Linette w Miami. Polka powalczyła tylko w pierwszym secie

Wiktoria Azarenka pokonała Magdę Linette w dwóch setach - 6:3, 6:0 - w trzeciej rundzie turnieju tenisowego w Miami.

Tenisistka z Białorusi bardzo szybko i bez większych problemów wygrała dwa pierwsze gemy. W następnych minutach gra nieco się wyrównała. Kolejna wymiana padła łupem naszej zawodniczki, a w następnej znowu górą była rywalka. Polka nie ustępowała jednak wyżej notowanej przeciwniczce, wygrywając drugiego gema dzięki naprawdę dobrej grze. Tak wyrównana walka toczyła się do stanu 3:4 dla Azarenki. Potem to Białorusinka wygrała dwa kolejne rozdania i pierwszego seta 6:4.

Druga odsłona była już zupełnie jednostronnym widowiskiem. Tenisistka z Białorusi wygrała wszystkie sześć gemów, nie dając Polsce żadnych szans. Wiktoria Azarenka ostatecznie pokonała Magdę Linette w dwóch setach.
Źródło: sportowefakty.wp.pl