betclic

Bacca chce być jak Inzaghi

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 11:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andresromero1989, wikicommons

Carlos Bacca chce pójść w ślady Filippo Inzaghiego i zostać jednym z najlepszych napastników w historii AC Milan. W czterech dotychczasowych meczach Kolumbijczyk strzelił trzy bramki.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę grać w tak wielkim klubie. Zdecydowałem się przejść do Milanu z powodu historii tego klubu i wszystkiego, co do tej pory osiągnął - powiedział Bacca cytowany przez dziennik "AS".

- Cieszę się z wygranego meczu z Palermo i z dwóch moich bramek. Weah i Inzaghi stworzyli historię tego zespołu, sam również chciałbym zostawić po sobie jakiś ślad - zaznaczył.

- Ciężko trenuję, aby prezentować odpowiedni poziom i zasłużyć na noszenie tej prestiżowej koszulki. Chcę podziękować kibicom, którzy zawsze są ze mną. Dam z siebie wszystko, aby odwdzięczyć się za ich uczucia - dodał.

- Moim obowiązkiem jest pracowanie dla dobra zespołu. Zawsze upewniam się, że robię to, o co prosił mnie trener. Dzięki temu zdobywam gole. Są tutaj inni wielcy zawodnicy, jak Luiz Adriano i Mario Balotelli. Każdy z nas daje z siebie wszystko, aby znaleźć się w podstawowym składzie - zakończył.

Bacca przeszedł do AC Milan w lipcu tego roku. Na San Siro pozostanie przez cztery lata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela